Open huis De Talenter 2019


IMG 0312

Vrijdag 1 februari en maandag 4 februari is het open huis op De Talenter!

Hieronder leest u de tijden waarop u van harte welkom bent om u een beeld te vormen van het leren en werken op onze school.

- Vrijdag 1 februari: van 9.00 tot 11.30 uur.
- Maandag 4 februari: van 18.30 tot 20.30 uur.

Locatie onderbouw:  Margrietlaan 1
Locatie bovenbouw: Dorpsstraat 129

Wij hopen op deze manier u de kans te geven om vrijblijvend een kijkje te komen nemen. Tijdens het open huis willen we ouders informeren die hun kind voor het eerst naar de basisschool laten gaan. Iedereen kan vrij de school binnen lopen om zich een idee te vormen van de sfeer en werkwijze.

U kunt ook bellen om, geheel vrijblijvend, op een ander moment een rondleiding door de school krijgen.

Ouders die al een kind op onze school hebben verzoeken wij om in de komende weken een aanmeldformulier in te vullen. Zij hoeven niet te wachten tot het open huis. Wilt u het aanmeldformulier weer zo spoedig mogelijk inleveren bij de directie van de school? Op deze manier kunnen wij eerder een goed beeld vormen van het aantal leerlingen. Op dat aantal wordt namelijk gebaseerd hoeveel leerkrachten wij mogen inzetten en hoeveel groepen wij mogen en kunnen gaan vormen voor het komende schooljaar. Voor alle duidelijkheid: Het betreft hier de ouders die een kind hebben dat 4 jaar wordt vóór 1 oktober 2020. We willen de nieuwe aanmeldingen graag uiterlijk 1 maart 2019 binnen hebben. Alvast hartelijk dank!

Neem contact met ons op

Onderbouwlocatie
Margrietlaan 1, 7468 AN  Enter
Tel. 0547 - 38 16 47

                                              directie@detalenter.nl

Bovenbouwlocatie
Dorpsstraat 129, 7468 CJ  Enter         
Tel. 0547 - 38 16 47